» Poradna » Web a internet

Online prenos, nahrané video

Zoberme si jemne erotickú chatovaciu stránku,ktorá beží online a zoberme si tú istú chatovačku, ale na inej stránke sú už nahraté záznamy z uvedenej online stránky. Chcem sa opýtať z hľadiska bezpečnosti ohľadne malware, či je to to isté, resp, kde sa teoreticky môže Pc skôr nakaziť - online prenos, alebo nahrané videá z tohto online prenosu

Odpovědi na otázku

PC se může nakazit v obou případech úplně stejně. Viry se totiž neukrývají ve videu, ale v kódu stránky. A tam ho může mít zabudovaný úplně stejně tak stránka původní, jako ta, kde jsou už jen záznamy ze stránky původní.

Díky.

Jde tedy o to, jestli více důvěřuješ původní stránce nebo té, kde jsou záznamy. Ale to asi normální uživatel nerozhodne :)