» Poradna » Mobily

Online hry na mobilu

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit...Na svém mobilu mám stažené online hry, které mi dříve fungovaly úplně v pohodě. Ale teď mi žádná nejde na domácí WiFi spustit, přitom na všech jiných wifinach mi jedou úplně napohodu. Nevěděl by někdo prosím co s tím? Dekuji

Odpovědi na otázku

Kdo spravuje tu domaci WiFi?

Co su to za hry? A idu cez mobilne data?

Predevsim jde o to, jestli jim to povolil..

Keby im to zakazal, nesli by cez ziadnu wifi a pise ze na inych wifi ako doma idu.

Ne. Jde jen o to, ze by mel dalsi moznost troubleshootingu ihned na miste.Na provoz pres jakoukoli wifi by to nemelo vubec zadny vliv.Tak jako tak by se mel soustredit na revizi nastaveni te problemove wifi. Pokud bezdratovym sitim rozumi, muze to udelat sam. Pokud ne, musi na misto povolat nejakeho odbornika (pochopitelne ne nutne profesionala).

Jako a ta Wi-Fi sdílí "internet" v pořádku na jiných zařízeních?Je připojení k Wi-Fi korektní ?