» Poradna » Web a internet

Online Cloud Storage

Ahoj,sháním cloudové uložiště, které by bylo zdarma a umožňovalo by mi přidávat povolení jiným lidem (přihlášení pomocí jejich vlastního emailu, prohlížení souborů apod.), to znamená, že bych mohl být správce, popřípadě správce udělit někomu jinému.. Vím, že Google má disk, ale tam je problém v tom, že můžu sdílet jenom některé soubory a ne celý disk.Díky.

Odpovědi na otázku

kup si NAS, tam si mozes robit uzivatelov a pridavat im povolenia. Staci, ak mas doma "rychly upload".

Na Google Disku můžeš přece sdílet složky, ne? Takže to vlastně vyřešíš taky. Akorát mám dojem, že řízení práv bez Google účtu nejde.Alternativně vlastní železo a třeba Owncloud. Případně NASky od Synology to prý nějak umí taky...

a Synology taky splňuje požadavek že ten cloud je tam vlastně zadarmo Kapacitu má podle velikosti disku a ani za uživatele se nic neplatí.

Synology umí NextCloud, funguje krásně.