» Poradna » Mobily

Onkyo a9010

Zdravim,Mam taky dotaz:Kupil som stereo receiver onkyo a9010...kedze je stereo bolo mi jasne ze zvuk z filmu v DD 5.1 cez digitalny vystup zahrat nebude vediet....ale zahrat to vie ked je to pripojene cez jack + 2 cinche...z tv sluchatovy vystup, do receiveru cez cinche....vsetko funguje paradne az na jeden problem...receiver sa asi po 30 - 50min vypne...proste zacne blikat ako keby nema signal a vypne sa...cez digital sa to nedeje...Vie mi niekto poradit preco sa to deje?Ak som to napisal nezrozumitelne tak sa ospravedlnujem.

Odpovědi na otázku

🖕🖕🖕🖕🖕

viz. manual odstavec "Setting the Auto Standby function"

Diky moc, vyzera ze to ide...aj ked stale nechapem preco to robilo iba pri tom jednom pripojeni...