» Poradna » Programy

Onenote - sdílení

Dobrý večer. Jeden uživatel s plnou verzi onenote 2016 má poznámkový blok, který chce sdílet s jiným uživatelem. Export pdf nebo do Wordu je na nic, ztratí se členění a pod. Pokouším se vyexportovat poznámkový blok jako onepkg, ale druhý uživatel nemůže tento soubor otevřít. Používá onenote 2016 i onenote for Win10 ve free verzi. Nejde to ani na onedrive... Poradíte mi někdo, co dělat? Díky

Odpovědi na otázku

Pokud chcete sdílet poznámkový blok, tak na něj klikněte pravým a dáte sdílet. Zadáte email nebo jméno uživatele, se kterým chcete blok sdílet a je to hotové. Mu se pak objeví tento blok ve onenote. Takhle to funguje mně.

Díky. Tohle řešení jsem zkoušela, ale poznámkový blok mi šel u druhého účtu otevřít pouze ve webovém rozhraní onenote... Asi dělám někde chybu.

Použijte sdílení souboru přes OneDrive na přímo s uživately MS účtu. Případně Google drive.