» Poradna » Ostatní

OneDrive

Zdravím,potřeboval bych poradit s OneDrive.Zkopíroval jsem do složky OneDrive ve Windows 10 nějaké soubory. V pořádku se objevili v OneDrive na druhém počítači, v mobilu, na webu. Teď ale nevím, jestli je mohu upravovat jen ve složce OneDrive (kdekoliv), aby se změny projevily všude, nebo jestli je lze upravovat v původním notebooku - původním umístění - odkud jsem je do OneDrive zkopíroval.Budou se automaticky změny provedené na místním disku promítat do OneDrive nebo už musím soubory otevírat a editovat v OneDrive?Díky za případnou odpověď.

Odpovědi na otázku

Můžeš je upravovat kdekoli, ale pak je musíš nakopírovat/přesunout do synchronizované složky [OneDrive], aby se Ti synchronizovaly i do ostatních zařízení.

Rozumím. Díky. Takže pokud chci upravovat soubory "všude" tak je lepší je otevírat přímo z OneDrive. Je to vlastně synchronizovaná složka, která je ale na místním disku. Už chápu

To je "do pr.dele" takový problém napsat něco nezávadného - mezeru - až nežeru - a podívat se, zda a kam se promítla?