» Poradna » Počítačové sítě

One Touch Y800Z propojení s Zyxel vmg1312-b30b

Dobrý den, máme od vodafone modem na simkartu One Touch Y800Z,ale signál je vzhledem k rozlehlosti domu slabší. Zbyl nám po stěhování rok starý modem Zyxel vmg1312-b30b a napadlo mě jestli je nějaká šance vytvořit mezi těmito zařízeními spojení a mít dva přístupové body. Existuje nějaké řešení jak rozšířit internet z modemu One Touch Y800Z na Zyxel vmg 1312-b30b ? Zkoušel jsem propojit přes USB,ale netuším jak to dál nastavit. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

To se ani nesnaž, přes USB ani nijak jinak tyto dva přístroje propojit nelze.