» Poradna » Ostatní

One Drive - změna v synchronizaci souborů na disk

Došlo ke změně synchronizace souborů z cloudu na můj počítač. Vždy jsem synchronizoval pár složek a tyto soubory jsem měl vždy fyzicky u sebe na počítači, jakmile doběhla synchronizace. Nyní, již pár měsíců, se mi soubory pouze stáhnou v náhledu a dokud je neotevřu nebo nedám zkopírovat, tak je na disku proste nemám. Je u nich i jiná ikonka (mráček) a teprve, když se soubor otevře a stáhne, tak je u něj zelená fajfka. Jak to nastavím aby fungoval jako dřív? Snad jsem to vysvětlil srozumitelně. Děkuji

Odpovědi na otázku

V nastavení onedrive je v první záložce "Šetřit místem blablabla", tak toto odškrtnout.

MOOOOOC děkuji.