Omrkněte sestavu prosím.

Ahoj. Prosím mrkněte na to a zajímá mě váš názor jestli to v kompletu bude funkční. Kdysi jsem skládal PC ale už je to asi 8 let a hodně se změnilo a hlavně jsem býval AMDčkař. Mám zájem na tom hrát převážně starší hry jako - Mount and blade warband , Empire total war, Shogun total war 2 , Warhammer dawn of war (jedničku) Lolko, Cod Modern warfare 2 , Ale třeba i méně staré - Space Enginera , far cry 4 , shadow of mordor. Rozjede tahle mašina ty staré na plno a plynule? Případně co by se mělo změnit nebo dá se na něčem ušetřit? Díky

Odpovědi na otázku

Je to herní základ, ale mám-li být upřímný, tak bych vynechal chladič procesoru a nechal box. Těch 700 dejte do bedny a a do grafiky, nebo jinam, kde je třeba.

Do grafiky? Nebude zbytečná lepší grafika?

Jasně.. Na hry je lepší grafika naprosto zbytečná... Já bych tam grafiku ani nedával.. A lepší chladič na netaktovací slabší procesor i3 je naprosto v pořádku..

U herního PC není nikdy zbytečná lepší grafika. Zvláště ten Shadow of Mordor je žrout. Udělal bych to nějak takto:https://www.czc.cz/179320,197359,115969,1880... Prakticky jen o 200Kč dražší. Ideál by byla i5, ale pokud nejsou finance, tak hot i3. Sice u nových her bude někde funět. FC4 také vytěžuje na skoro 100%, ale tam to ještě stíhá relativně krmit grafiku. Vy ale budete mít silnější grafiku, takže se asi také chvílemi bude flákat, bude záležet na nastavení:https://www.youtube.com/watch

PS: Shadow of Mordor je pěkný žrout paměti na grafice, takže to chce alespoň 4GB.

Az na zdroj tam vylozena bota neni - ten nahradit https://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series... nebo https://www.czc.cz/seasonic-ssr-430st-t3-430... - s prehledem utahnou i zravejsi grafiky i CPU.Desku spis MSI B150M Mortar, ale ani tahle neni k zahozeni.Zamyslel bych se nad i5, je o 2-2,5 tisice drazsi, ale vydrzel by na hry i za par let, i3 je uz ted na hrane. Grafika se muze vymenit a stara prodat kdykoliv, s procesorem je to vetsi drbarna - malokdo CPU upgraduje a tech i3 bude po bazarech hromada.

mrk, kde nic, tu nic.

Dobře díky :)