» Poradna » Počítačové sítě

Omezování rychlosti připojení

Tak... Zajímalo by mě jestli je program natvrdo omezujíící rychlost připojení k například webu když mám v compu dvě síťovky, z toho:

PRVNÍ - připojená k LAN a dále k webu
DRUHÁ - za tou se schovává Access Point k volnému veřejnému užívání

Ale protože z mých 5 Mb konektivity mi povětšinou zbývá cca 0,001Mb a nezmění se to dokud AP nevypnu, rozhodl jsem se to rozdělit aspoň půl-na-půl, přecejenom si to pořád platím já a lidi v okruhu 300 metrů to mají zdarma. Zkusil jsem Kerio WinRoute Firewall ale ten je až trochu moc složitý...

Za případné info díky

Odpovědi na otázku

Si nejaky stedry, verejnosti poskytujes zadarmo net a ty potom ledva surfujes...
Cele to riesenie mi pride trochu divne (preco nepouzit wifi-router a na tom sa pekne natvrdo nastavia priority podla ip, mac, atd), ale aby som skusil pomoct... existuje napr. program Netlimiter, ktory by to mal zvladnut.

Tak neřekl bych že připojení a zrovna bezdrátové je v dnešní době věc na které by se dalo vydělávat a tak doufám že až já vycestuju z Liberce tak že v praze potkám aspoň jednu síť kde má majitel stejné myšlení a budu si moct přečíst maily bez toho aniž bych si předplatil celý měsíc.

NetLimiter ale omezuje celej comp, potřeboval bych něco co omezí jen propustnost té oné jedné síťovky, ale zkusím to.

Díky