» Poradna » Počítačové sítě

Omezení šírky pásma pro jednotlivé programy v PC

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda je nějak možné v rámci počítače ovlivnovat šířku pásma pro jednotlivé programy. Myslím tím nějak v globálním měřítku kdy bych nastavil šířku pásma pro prohlížeč, skype,.... v některých aplikacích jako třeba uTorrent jde nastavit omezení šířky pásma. Zajímalo by mě, jestli to ale jde nějako řešit v globále přímo na PC.Děkuji

Odpovědi na otázku

To je z polení nedělní televizní debaty?

Píšou: Zvyšte propustnost internetového připojení spojením více linek.Zkusím zapojit 3x LTE a uvidíme ten hukot ...

Já to věděl, nikde se člověk nepobaví jako zde. Tak hele buď to program v nastavení má nebo nemá, kdo dnes hlídá nějaké pásmo. Já bych např. těm programům potřebovat přidat ne ubrat.

Mlčeti zlato.

Mluviti bílé zlato ... já ho radši.