» Poradna » Web a internet

Omezení rychlosti internetu

Dobrý den,Mám router ZXHN H168N od O2. Mám na něj zapojený přes kabel 4 PC. Chtěl bych vědět, zda v nastavení routeru jde nastavit určená rychlost internetu, kterou může daný LAN port využít. Myslím tím to, že když budu na jednom stahovat 750 KB/s tak abych to mohl omezit na 500 KB/s. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Pochybuji, že to tento základní router má.Ale manuál:https://goo.gl/vtNeeZnebo linka technické podpory:800 02 02 02 volba 4