» Poradna » Web a internet

Omegle

Nefunguje mi omegle... Nezobrazují se mi ostatní - nevěřím že mám štěstí na někoho vždycky s vyplou kamerou...

Odpovědi na otázku

Když už jsi se svým trápením zabloudil až do Poradny, nechceš se třeba na něco zeptat?

Co mám dělat?

Neotravovat

Co dělat ? Naučit se vyjadřovat. Jinak než na dětinsky na videu. https://www.google.cz/searchDotaz píšeme jak ? no hádej.

Mám dojem, že je tohle poradna ne?

To vis jen sam. Mas?

A v poradně se co ? PtámeAle nejprve si zadáme do vyhledávacího okénka potřebná slova, aby jsme se podívali zda už nepadl na to stejný či podobný dotaz a nebylo atd viz pravidla poradny pro lidi co jsou bezradný v IT technice

petr lexa

mne nefunguje omegle ako zapne sa mi ale neviem pisat do textu a ani mi nefunguje kamera pri tich s ktorimi volam mam problem

a Omegle je co? Výuka mateřského jazyka? Tak to lituji, že nemáš spojení, třeba by jsi se něco naučil - ale snad ti někdo pomůže!

Proč mi nejde ani omegle na textování?

Těžko říct, ale nejsi sám, mně to taky nejde :/

Ahoj já sem Bella jsem z Anglie a umím dobře česky😍😍🤩😘

skype pokec?s webkou skyp -zvedavydedek-

Show me pls

Ahoj , jsem tady nová a chci si na jít nové kamarády s kterými bych si rozuměla 😅🤗