» Poradna » Programy

Old game

Zdravím mám ntb s i5 a grafárnou geforce 740M a chtěl bych si zahrát strategii Robin Hood Legenda Sherwoodu, jenže mi to pořád nějak divně problíkává a je to nehratelný... windowsy mám sedmičky prof 64 bit. Neví někdo co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

čo teploty, vyťaženie CPU...? Ale vzhľadom na požiadavky, je to záhada

s CPU to ani nehne

Hru jsem hrál, je super, skoro jako Commandos.Hra je dosti stará, v té době systémy 64b moc nebyly,a už vůbec ne tak rychlé hw.tady se to řešilo:http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo... Mne napadlo, že bys spustil startovací exe soubor v režimu kompatibility s win xp.

To jsem už zkoušel

přečti si totohttp://www.gog.com/forum/robin_hood_legend_o... zajímavý názor:I did some research, and found that some people claim that the unpatched version of Robin Hood (v 1.0) works well, while the patched version (v 1.1) is problematic with the new OS and GPUs.

Jj o tom už taky vím :D to co mám já je ta původní verze právě... ale dík za snahu

Tak to už fakt nevímCo zkusit kompatibilitu wxp sp2 nebo dokonce win2000?A nebo si od někoho půjčit starší nbook s win xp.

Zkusím se s tím nějak poprat... no zkoušel jsem aji ME

Věřím, je to fakt parádní hra a místy i dost těžká.

iba ak vo virtuale. Ja som WME dostal na i845 s 1,25GB (nemá obmedzenie na 1159MB) a Radeonom 7000

vo virtual PC s WME by to nešlo?

Chlape neskonale ti děkuji za připomenutí této hry ! Jako malý jsem ji hrával ale zapomněl jsem název a zrovna nedávno jsem přemítal nad tím jak se jmenovala... Dík