» Poradna » Programy

Okno pod taskbarem

muzete mi poradit
taskbar pouzivam nahore hezkou radku let. bohuzel narazim stale na software, ktery na to neni prizpusobeny. pokud je lista dole na puvodnim miste, zadne programy se mi pri otevreni nikdy nedostali pod listu. pokud je nohore, najake programy se otevrou pod listou a jsem nucen je stale presouvat na plochu pres Alt+space a posun. a to nemluvim o oknech v programech. ty se velice rady prichytavaji k hornimu okraji obrazovky. bohuzel u nich nelze ulozit pozici jako to jde v pripade hlavnich oken u nekterych programu. mate stejne zkusenosti a nejake reseni?

Odpovědi na otázku

nepouzivat tuhle nesmyslnou pozici taskbaru. dat tam sice jde, ale nikdo nepocita s tim, ze by se to pouzivalo. prakticky prinos to zadny nema, krome generovani spatne nalady

jaka je tedy smyslna pozice dle vas? vzhledem k tomu, ze vsechny kontextove menu jsou v kazdem programu nahore, tak pro me osobne je pohodlnejsi mit taskbar tez nahore. alespon nemusim prejizdet kurzorem pres celou plochu dolu.