» Poradna » Programy

OKIPAGE 8w Lite

Koupil jsem novou "lejzrovku". I při použití správného 80 g papíru mi každou chvíli vtáhne 2 či 3 papíry a zastaví se. Zvláště tehdy, když tiskne druhou stranu na již potištěný papír. Máte někdo stejný typ? Podělte se  o své zkušenosti !Díky.

Odpovědi na otázku

Je to otravne,zvlast,kdyz tiskarna k dobre praci podavace potrebuje mit temer na maximum plny zasobnik papiru. S postupnym ubyvanim si vezme obcas dva i vice a stoji.  Pokud mate technika,ktery umi seririt pritlak,byla by to pomoc,opacne jen ztratite cas(a penize).