» Poradna » Web a internet

Oki tiskarna dosypani

Chtely bych se zeptat, daji se dosypavat cartridge do tiskarny OKI 841c dn? Jak vubec fungujou cipy na tonerech? Dekuji

Odpovědi na otázku

Zase někdo shnilý použít tu kouli na krku???? A strejda google má dovolenou???

Ze všeho nejdřív se musíš dostat do firmwaru a zablokovat kontrolu tonerů a udělat to dřív, než tiskárna nahlásí, že kazeta je prázdná, protože zablokovanou kazetu už použít nepůjde. Pak musíš vymyslet, kudy a jak ty saze dosypávat a nakonec vhodný typ toneru. OKI používá potahované kuličky a saze neprodává, takže musíš někde sehnat saze pro HP, které, (kancelářské typy), používají tento typ toneru také. Úspora je značná, kolem 70% ceny.

Dekuji moc za rady a chtela sem se zeptat kjak poznam ty spravne saze pro HP ktere pouzivaji stejny typ toneru? Jsem v tom zacatecnik a budu rada za kazdou radu