OKI MC562dnw - zkušenosti

Jaký máte prosím názor na tuto multifunkci? Má třeba někdo přímou zkušenost?Nechci moc řešit využití, už jsem rozhodnutý, že půjdu do barevného laseru. Spíš by mě zajímalo, jestli třeba není nějaká levnější srovnatelná.Na této se mi pozdává, že by měla mít relativně levnější tisk a snad wifi /lan je nutnost/, která se hodí. Vůbec cena tisku je asi ta hlavní priorita.Moc díky

Odpovědi na otázku

Zkusím se zeptat jinak. Jakou barevnou laserovku - multifunkci byste mi doporučili v ceně do cca 14 tisíc? Prioritou je levný tisk v rámci možností.Děkuji

V nizsi stredni tride ledkovych/laserovych multifunkci je zrovna OKI znacka, ktera je spolehliva a taktez jak jste zminil ma velmi dobrou cenu tisku. Kdybych doma potreboval to, co pisete urcite bych se nebal koupit model o kterym uvazujete.

Tahle tiskne dobře, navíc i na silný papír.Pokud chceš levný tisk, tak si kup EPSON WorkForce Pro WF-5620DWF.