Oki c3100 - win 7

Dobrý večer.Chci se prosím zeptat, zda je nějaká šance, aby fungovala tiskárna OKI C3100 ve Windows 7 ??Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

www.oki.cz - podpora. Sehnal jsem tam drivery na W7 i pro C 5800.

Tam jsem se samozřejmě díval - ale 3100 tam vůbec není...

Napis na podporu, je celkom mozne, ze ti navrhnu drivery na napr. c3300 a pod. a je mozne, ze budu funkcne.

Díky za tip... Vyzkouším...

OKI na stránkách uvádí, že by měla být i kompatibilita s WIN 10...https://okiprinting-cs.custhelp.com/app/answers/productlist/a... Ale ovladače nikde nemají

Dobrý den, Viktore,řeším nyní stejný problém, jako Vy. Můžu se zeptat, zda se Vám podařilo ovladače na OKI 3100 pro Win7 sehnat? Kde, prosím? Nebo máte nějaký odkaz?Předem děkuji a přeji hezký den.Mirin