Ohodnocení sestavy

Takže na konec sem si vybral tuhle sestavu www.alfacomp.cz ... ... Co na ní říkate ? Změnily byste něco na ní ? Časem dokoupím Ati 4870 a bude na hry dobrá ....

Odpovědi na otázku

změnil bych na ní úplně všechno, protože v tom košíku nemáš vůbec nic

A-Data Vitesta EE 4GB (kit 2x 2GB) 800+ MHz
AMD Phenom 8650 BOX
Arctic-Cooling Freezer 64 Pro PWM
ASUS M3A78-T
Corsair Power Supply HX520 520W
Thermaltake VB1000BWS Soprano

celkem dobrý, akorát bych změnil chladič, u toho AC64Pro se výslovně píše, že není vhodný pro AM2 patici... stejně tak nedoporučuju OCZ Vanquisher protože je na desce pootečný o 90st. a vyfukuje teplý luft do zdroje
takže radši ňákej jinej, jinak dobrý

Ok a co tak Artic Cooling freezer extrem ?

a co zbytek seatavy zdroj, mechaniky , hardisk, ctecka pametovek?

Zdroj tam je napsany.
Mechaniku a harddisk už mám.