Ohodnoceni pc sestavy do 16 000kč

Čus můžete mi prosím ohodnotit jestli ty komponenty budou pasovat a jestli to bude dobré na hry?https://www.czc.cz/99689,150139,171934,15590...

Odpovědi na otázku

Nedáš pokoj a NEDÁŠ! Nezdroj byl ohodnocen minule a vem si k tomu ještě kladivo!

nedám pokoj dokud si nebudu jistý, že to bude vše OK :D

Takže: "Upozornění bylo odesláno." Mimo nevychovanosti jsou i jiné důvody.

Hele.... už mě sereš.... Takže zdroj je svařovací souprava, která může odpálit i jističe a celkový vnitřek PC.... Ta bedna je kšunt, kde není pořádný průvan, jelikož bys musel dokoupit ventilátory, aby to vůbec jelo... AMD je kokotina, nevyplatí se stavět na tak staré generaci (leč je vyladěná)... Grafika low end, to už je lepší integrovaná (já si nedělám srandu). Deska.. kokotina.... Stavět na HDD? > SSD... můžu jet dál a dál.. ale jestli založíš další téma a nedořešíš zde... budeš první co dostane zde IP ban. Otravnost a demence, není zde vítána!

vzhledem k tomu, ze ani nenapsal jake hry chce hrat, tak ja si myslim, ze na hledani min je toto temer idealni stroj

Na miny by stačila kalkulačka a kilo trávy. Vyjde to levnějc a hlavně bude feťák zdarma!!! (je to zdarma.. neber to!)

- Šmejd zdroj- CPU nekompatibilní s deskou- nevýhodná grafika

ok co tento? https://www.czc.cz/seasonic-energy-knight-ss... a kterou zakl desku mam zvolit do te ceny prosímaz vyjde rx 470 tak ji vymením

To jeď radši na integrované prozatím... Kolikrát ti to máme napsat?

a co ta zakl deska bude pasovat tato? https://www.czc.cz/asus-a88xm-a-amd-a88x/136...

Když tomu vůbec nerozumíte, což je z výběru komponent naprosto jasné, tak se proboha vůbec nepokoušejte nějakou sestavu skládat.Najděte někoho, komu dáte 16 tisíc, řekněte mu, na co to potřebujete, a on vám dá funkční počítač.

Luboši, ta deska musí mít socket AM3+.

A neposlouchej je, ta grafika je dobrá, na hry stačí. Já jsem na tom o hodně hůř. Mám 5 let starou grafiku.

Zkusím ti sestavit PC.

Jestli ty něco sestavíš (protože nedávno jsi věděl totálně kulový), bude to zázrak, že to neschoří.

Klid! Já jsi jen nebyl jistý!

Nebyl jistej? Diť z 5 položek ses trefil do 2, které šli do sebe... Grafika a základní deska, jinak zbytek šmejd.

Chaloupka přestal, Filip Šich začal: http://leteckaposta.cz/285487940Základ: https://www.czc.cz/124736,%20179320,%2017880... GK dle financí.

Co jsem ti řekl? Jdi do prd***!

On není teplý jako ty. On ti ho tam nefoukne.

Dole sem dal sestavu kde se skoro vlezla 1060 (16 700,-)... nemá smysl rvát litr navíc do desky s i3...

Přeci jen bych do zatěžované sestavy dal o trochu lepší desku.

Já bych se toho nebál, ta i3, to nemá odběr... já mám fakt chuť jít koupit tu nejlevnější desku co najdu a narvat do ní tu i3 s 1070 abych lidem dokázal, že jde čistě jen o kaskádu (šak ta i3 bere tak 30W )

Aby ty desky navíc neměly tu kaskádu skoro stejnou když se na to tak dívám.. Si zajde do elektra, koupí za 100,- chladič a přilepí ho na ty mosfety, nebo co to tam je... :)

Já bych počkal, čím oblaží Filip Šich: http://leteckaposta.cz/476041469 , je to přeci náš specialista na sestavy.

Radím ti: Uklidni se! Stejně jsi malej kid, který obtěžuje lidi! Už jsem kontaktoval Živě.cz a jen čekám co stebou udělají!

*s tebou, sorry psal jsem rychle

Já zase napsal tvé mámě a čekám co s tebou vyvede!

Další blbec xD

To ti říká dozor v Dobřanech, když dáváš šroubovák do zásuvky?

omg tohle zacina byt vyzivny... pockejte dojdu si pro colu a bramburky

Měl bys, za chvilku asi bouchne.

A ty jsi asi další blbec xD

tak urcite

On není blbec, když dával hřebík do zásuvky. On nepoužil izolovaný vodič.

hlavne si pred tim zjisti jake hry vlastne chce hrat....

..a další AMDéčkovej Jouda, který staví herní dělo.. Mámo, máme jedinýho syna.. a takovýho pablba..

Pujč si od někoho 700 a udělej něco takovýho : https://www.czc.cz/195150,179320,178812,1852... Výkonu to bude mít jak kráva (i3 netopí a nežere, lze to přežít i s boxem a nechlazenou kaskádou + logicky sem tam nevlezl SSD disk...) a nevymýšlej kraviny