» Poradna » Mobily

Ohnutý Huawei P8

Zdravím,dnes jsem si všiml že telefon je trochu do oblouku. Vyndal jsem ho z gelového pouzdra a trochu se srovnal. Myslíte že to může být tím krytem a nebo treba nošením v kapse ? Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

Ahoj, mám ten samý model a i ten samý problém. Domnívám se že je to z kapsy. Moc bych ho ale nerovnala zpět, aby jsi nepoškodil tlakem display :)

Co s tím budeš dělat ?

Mnojo, to dopadá tak, když výrobce tlačí velké tenké placky a lidi je pak nosí po kapsách... Za chvíli tím půjde krájet chleba a bude se to prořezávat z kapsy u kalhot... Kdyby radši dali lepší baterku.

Já mám Huawei p9 lite a taky mám ohnutý mobil, ale chtěl bych se zeptat, když je to ohnuté poškozuje to baterií? Myslím na výdrž