Ogg Vorbis

Viete mi niekto poradiť ktorý "stolový" DVD prehrávač/rekordér, ktorý zvláda prehrávanie audio súborov formátu "*.ogg"?
Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Pokud vím tak žádný, musel by mít kodeky pro ogg vorbis, ty jsou k stáhnutí.
Pokud na pc tak WinAmp to umí přehrát, WMP to umí taky (s kodekama) a realplayer taky (jen pokud s kodekama)

Hľadám práve stolový prehrávač, ktorý by to vedel (aby som nemusel konvertovať všetky súbory na mp3), v pc to nie je problém prehrať... ale aj tak ďakujem