» Poradna » Programy

Ogg vorbis

Dobry. Mam asi 70 CD a rozmyslam v akom formate by to bolo vhodne zgrabbovat a v akom bitrate. Rozmyslam som nad ogg, hlavne preto, ze ma lepsiu kvalitu a mensiu velkost Moj player mi podporuje ogg od bitrate 96Kbps (bohuzial). Oplati sa robit zbierku v ogg? V akom bitrate si mam ten ogg zgrabovat? Rozmyslam som nad 112Kbps. Alebo mi poradte nejaky iny format, alebo encoder. Diky moc

Odpovědi na otázku

Este som chcel, ze aky grabber pouzivate. Ja mam Audiograbber v 1.83 builld, EAC, Nero, Alto mp3 maker. THX

IMHO () EAC rulez! Ogg klidne pouzij, kvalita je vytecna (s vyssimi datovymi toky uprednostnuje devet z deseti netopyru )...

EAC sice rulezz ale pokud ho nenastavíš jak opravdový profík tak i Windows Media Player grabber je lepší Já mám nejradši EASY CD DA EXTRACTOR (www.poikosoft.com)

Moc diky za nazory. Tak som si to dal na 105Kbps ogg vorbis :)) Inak ja som hluchy jak bambus, takze mne to uplne staci. Aj sluchatka mam obycajne Kossy, aj ked by to uz chcelo volake lepsie repro zainvestovat