» Poradna » Programy

OGG Vorbis

Co musím naistalovat abych si mohl přehrát hudební soubor ve vormátu *.ogg nejlépe ve Winampu 5.01 ? Nějakej plugin do Winampu nebo ještě nějakej jinej codec ? Prosím poradtě hlavně kde to sosnout.

Odpovědi na otázku

WinAmp to snad proboha uz umi sam, ne? Jinak treba obyc kodek OGG (viz. codecpacky)

Snad jo ? Já jsem chtěl zehnat někde na netu samostatnej ogg codec a nějak sem na nic nenarazil. Akorát jsem našel ty codepacky ale nechci aby se mi instalovalo spousta věcí co nechci. no nic budu hledat dál.

Tady dole uz ti jeden dobry clovek dokonce napsal i linky...btw: K-lite codec pack ma tu krasnou vlastnost, ze je tam vse zatrhavaci, takze kdyz chces nainstalovat jen a pouze LAME mp3, nemusis s tim zaroven hrnout do systemu video-kodeky..

k-lite cedec pack je krásná věc akorát jsem tam nenašel ani zmínku o ogg .

Eh, sorry, uz v tom mam zmatek To je v tom all in 1, ale ten zas instaluje video, ja vim. Sorry.

Jednotlive veci muzes stahnout z codepack.czhttp://www.codecpack.com/http://www.vorbis.com/htt...

Winamp umi Vorbis uz nekdy od verze 2.8 mozna driv.