» Poradna » Programy

Ogg na mp3

Mám prosbu , poraďte jakým programem převést písničky ve formátu ogg na formát mp3

Odpovědi na otázku

Obcas pouzivam Audio MP3 WAV WMA OGG Converter a zatim v pohode. Jsou urcote i lepsi, ale mne to staci :o) http://www.audio-converter.com/download.htm

CHlape, prekomprimovavani z jednoho ztratoveho formatu do druheho ztratoveho formatu je blbost.... ja osobne necham pisne radsi v ogg, protoze pokud to prevedes do mp3, tak se kvalita stahne asi o 20-25 procent a to nepocitam kvalitu samotneho ogg....uvedom si, ze ten kdo vytvoril ogg podle urciteho algoritmu vyhazel urcite frekvence (ogg jde napr poznat podle tzv kristalove lamanych vysek) pokud to prevedes na mp3 tak o ty vysky prijdes skoro urcite.............kvalita jde proste ......

To, čo píšeš je síce fajn, ale ak ten človek má prehrávač, ktorý ogg jednoducho nedokáže, tak je to jasné - kvalita-nekvalita .

Na druhou stranu je dobre, ze to pise. Spoustat sasku by chtela prevadet vsechno do mp3 jen proto, aby jejich sbirka pisni vypadala "uklizene". Pritom, pokud to clovek chce nechavat jen na pocitaci, je nejlepsi nechat to ve formatu, v jakem to uz je.Ja osobne si pisnicky z CD ukladam v OGG, ale ani mne nenapadne konvertovat do OGG nejakou mp3, kterou mi da nekdo jiny.