» Poradna » Programy

Ofice - autokorekce

Když rychle píšu, tak dodatečně ještě musím kontrolovat text, protože mi Outlook stále nahrazuje slova, která nechci použít.Jedno řešení je vypnout autokorekci za běhu psaní, ale to vypne i právě nahrazování za obrázkový smajlík.Když to ale nevypnu, tak obrázkový smajlík nahrazuje, ale musím kontrolovat celý text.Jde nějak vypnout komplet autokorekci kromě jediné nahrazování : ) za obrázkový smajlík?Díky.

Odpovědi na otázku

Titulek Ofice jsi vymýšlel asi dlouho. Jediné správné řešení je vynechat puberťácké smajlíky a kontrolovat po sobě text. Zkomolený nadpis Office to dokazuje.

Radši tam chci mít svoje překlepy než úplně jiná slova... :)