» Poradna » Mobily

Offline mapa Paříže pro android

Ahoj,sháním offline mapu Paříže pro Android. Bude použito v programu C:GEO.Mám takto offline mapu ČR, ale Paříž zatím nikde nemohu najít. Těch výsledků na google je hromada.Prosím o tipy a případné rady. Internet v zahraničí budu využívat minimálně, tudíž online mapa nepřipadá v úvahu.Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

zkus se podívat, zda C:GEO nepodporuje některý z formátů map, co umí vytvořit MOBAC (MOBile Atlas Creator), já si s ním občas tvořím mapy pro Oruxmaps. Jinak MOBAC se dá přinutit, aby bral podklady z Google Maps (nutno doplnit datové zdroje neofiko způsobem, na netu jsou návody), takže výsledkem mohou být velmi dobré mapy. Akorát nejsou routovatelné.

Díky za tip. Vyzkouším a uvidím. Kdyžtak dám vědět

Tak jsem zkusil MOBAC...není to špatné, ale je to o zvyku. Nakonec mě poradil kamarád http://www.openandromaps.org/en/downloads/europe a ta mapa je luxusní.....přesně to co jsem potřeboval. V C:GEO funguje bez problémů

jakej to má formát? Že bych to moh prubnout - ale nechce se mi to stahovat "na blind".

formát .map. Jako je to přesně to, co jsem potřeboval

Zdravim. Díky za typ. Taky jedem do Paříže, tak snad mi to bude fungovat