» Poradna » Programy

Offline hlasový překladač na Android?

Zdravím, existuje prosím alespoň jeden jediný offline voice translator? Potřebuji z češtiny do němčiny, hlasem a bez připojení se na WiFi, nebo na data. Zkoušel jsem jich asi dvacet, ale nenašel jsem ani jeden. Vlastně jeden jo, iTranslate, ale z češtiny do němčiny neumí, jen z angličtiny ☹️

Odpovědi na otázku

měl by to umět překladač od Googlu či Microsoftu

Neumí, bohužel. Offline ne.

Na Android - Google Translator/Překladač - musíš si stáhnout požadovaný jazyk - vlevo nahoře tap na 3 čárky > tap na Překlad v režimu offline > stáhneš si požadovaný jazyk/y. V případě potřeby otevřeš překladač, navolíš jazyky z/do a tapneš na Konverzace , povolíš použití mikrofonu a jedeš.

V offline mikrofon nefunguje

Ani po roce off-line hlasový překlad má Google translator nefunguje.
Potřebuji češtinu a francouzštinu, neví někdo
Prosím poraďte, co do telefonu android.
Online pohoda, Google, DeepL, Lindat....
Můj telefon nemá možnost eSIM, čímž bych vyřešila připojení na internet.
Díky