» Poradna » Programy

Offis jazyk

mam cesku verziu offis 2007, a po nainstalovani je vsetko v anglictine, system je vista a je slovenska, da sa nastavit jazyk pre offis?
pri instalacii komunikuje po cesky, a neponuka volbu jazyka.
poradte ako na cestinu alebo slovencinu.
dakujem.

Odpovědi na otázku

tak je všetko v angličtine alebo česky? v tom tvojom príspevku sa nevyzná ani besná sviňa

apropo OFFICE!!!už keď to chceš polopate

dakujem za odpoved, ale z tohoto niesom o nic mudrejsi.

môj prvý príspevok bola otázka a nie odpoveď.čo máš po slovensky, čo po česky a čo po anglicky??????????????? OTÁZNIK ak si disgrafik

No ja tomu rozumiem.
Má slovenskú Vistu, inštaluje Office, inštalátor komunikuje po česky a Office je po nainštalovaní v angličtine. Rozumieš už gumka, alebo si dyslektik?

V 2007 neviem, ale v 2003 je v Start menu v programovej grupe Microsoft Office položka Nástroje balíka Microsoft Office a v nej je Nastavenie jazyka balíka Microsoft Office.
Tak možno v 2007 to bude podobné.

A je ten Office vubec cesky? To ze instalator komunikuje v cestine jeste nic neznamena.

tak isto je to aj v Office 2007 a jazyk sa da nastavit aj v Moznosti programu, hned v prvej polozke Oblubene, je dolu pod Menom uzivatela a Inicialkami Nastavenie jazyka. Po vybrati treba program zavriet a znovu otvorit

ale on chce zmenit jazykovu mutaciu MS OFFICE na slovensku/cesku (ponuka, menu, ...). Nie jazyk, v ktrom pise dokumenty.

presne, potrebujem tu mutaciu, a zaujimave je, za ten isty OFFICE som sa pokusil nainstalovat na druhe pc s Wxp, a tam to je cesky.

Treba sa pozriet do toho menu, co som napisal. Tam je aj polozka aj v akom jazyku sa maju zobrazovat dialogove okna , ponuky a Pomocnik a tiez jazykove upravy. Na slovencinu samozrejme treba mat nainstalovany Office Language Pack 2007 so slovencinou. Niektore programy instaluju jazykovu verziu podla regionalnych nadstaveni vo Windows.

takto polopate tomu rozumiem už aj ja: štart-všetky programy-nástroje balíka office-ms office nastavenie jazyka.klik a primárny jazyk úprav-slovenčina/čeština

tak a je to, vdaka gumka, predtym som na to nastavenie neklikol, lebo tam bola slovancina, len som to okno zatvoril.
teraz so klikol na slovencinu, a dal ok, a uz to ide po slovensky.

Nazdar Rolande, jak se máš? Určitě si ten problém s Office 2007 již vyřešil. Podle tvého jména se mi zdá, že jsme trochu příbuzný, pokud tvého dědu volali Ali a bydlel ve Velkých Kapušanoch. Pokud budeš mít problém s počítači, softwarem nebo Hardwarem ozvi se .

Milan Tarašovič ( Tarasovič)
taras@seznam.cz