» Poradna » Windows (a jiné OS)

Office365, onedrive na linuxu stale nejde?

Ahoj, strasne rad bych se vratil zpet na nejake distro, ale limituje me pouzivani office a onedrive(firemni) tak aby to bylo pouzitelne. Webova verze nepripada v uvahu.Stale neni cesta jak instalovat plnohodnotne SW MS, googlil jsem, dnes jsem i zkousel nejake rychle akce...vysledek v praxi 0.Diky

Odpovědi na otázku

Nevim jak office, ale onecloud funguje - pracovni mam linux-only a doma se mi pres cro kazdou minutu synchronizuje namapovana slozka. Jediny, co neprojde, je vzdalenej pristup na sitovy disky a nejaky uloziste, asi sharepoint (tam je to ale vec vpn serveru).