» Poradna » Programy

Office Word 2010 - nelze mít otevřeno více souborů zaráz

Mám velmi nepříjemný problém. Nelze mi otevřít více souborů Word v jednu chvíli.

Tzn. mám otevřený jeden dokument word. Chci otevří druhý, ale nejde to a vyskočí tato hláška:

"U aplikace word došlo k potížím"
Při ukládání souboru došlo k problému.

Obvykle k tomu dojde, protože je disk pro soubor příliš malý nebo zaplněný, není k dispozici dostatek paměti RAM, nebo došlo k problému s oprávněním k jednotce, na niž je soubor ukládán.

Pokud je na disku málo místa pro stránkovací soubor, uložte soubor na jinou jednotku. Jestliže je k dispozici málo paměti RAM, zvětšete dostupnou paměť RAM. Jestliže v ukládání na tuto jednotku brání oprávnění k jednotce, uložte soubor na jinou jednotku nebo požádejte správce o udělení oprávnění k ukládání souborů na jednotku.

Poznámkanbsp; K této chybě může také dojít, pokud je v počítači spuštěna verze antivirového programu, která není kompatibilní se systémem Microsoft Office nebo vyžaduje aktualizaci.

Mám Office 2010

Antivir jsem vyplnul, tím to není. Dostatek paměti rozhodně mám, i místo na disku mám.

Zkusil jsem odinstalovat word a zase nainstalovat a chyba pořád stejná.

Po nainstalování office 2010 to bylo v pohodě, ale po cca měsíci začala tato chyba.

Pak mi do dělá další chybu, že když zavřu okno wordu, tak to zahlásí chybu a otvírá se nové prázdné okno Wordu

Uměl by mi někdo poradit?

Odpovědi na otázku

Asi ti moc neporadim, ale jsi si jisty, ze mas HW v poradku? Jinak mohu potvrdit, ze Word 2010 je pomerne hodne padava aplikace. Meli jsme na skoleni notasy s cistym image a behem osmi hodin hratek s wordem 3 lidem nekolikrat zkolaboval.

spatny crack jinak to neni mozny, aktualizace + preinstalovat ten program, co nejake zasuvne moduly, jsou tam pridany ? (neco jako pravni system Jurisdicon co nypr byl pro studenty zdarma v Chipu ci neco tak v tom smyslu)

Byl to jako blesk z čistého nebe.

Office mám koupené, vše ofiko.

PC mám půl roku stará, na hdd místo habaděj, RAM je na max, co windows 7 vůbec zvládnou.

Tak jsem fakt nešťastný z toho. Asi půjdu na 2007, protože s tímhle se fakt nedá dělat.

ale je to škoda, 2010 má pár docela fajn funkcí

no ale tak kdyz je navic koupene to je skoda, tak asi reinstall, tak to vypada tezko rict na nejaky bug (je to nove prece jenom) ci konflikt s jinym SW ci mozna skodnou v systemu (vir, trojan atd)

doporucil bych updaty na Off 2010 nainstalovat vsecky + reinstalll programu

sice nevim co maji navic, ale byla by to skoda (podle me tam je jen par zmen, hlavne aby tam byly alespon 2007 kvuli otevirani modernich formatu)

mohu vas ujistit, ze to neni problem Office 2010 obecne - je to problem u vas. Office jsou v poradku.

- Dr.No64 prekvapive zminil neco, co dava smysl - nemate do Office doinstalovane nejake doplnky ? Mimo microsoftich, samozrejme... (soubor >moznosti > doplnky) Typicky to byvaji nesmysly jako antivir - vsechno zakazat!

- mate office plne aktualizovane? a system? ackoli se neškdo snazi tvrdit opak, aktualizace svoje opodstatneni maji, dost casto prave v podobnych pripadech

- zkousel jste odinnstalovat cele Office a znovu je nainstalovat? Mezi tim samozrejme provedte restart, ackoli nejspis nebude primo vyzadany