» Poradna » Programy

Office onenote 2003

prosím, kdyby měl někdo ještě schovány instalační soubory pro office onenote 2003 mohl by mi je třeba na uložto poslat, děkuji

Odpovědi na otázku

https://microsoft-office-onenote.en.uptodown.com/windows ale je to funkční a nenakažené netuším

Jedná se o anglickou a španělskou mutaci. Tazatel nejspíše shání českou verzi programu. Osobně mne celkem překvapilo, že OneNote už existoval v Office 2003 .
Pokud se dá cizí mutace nějak přepnout do češtiny, tak na archive.org je polská a hebrejská (nebo jaká) verze. A ty by měly být čisté originální ISO.

Tak já používám Offís365, jazyk neřeším, mžu použít jaký chci, resp. jaký je k dispozici, navíc jestli cz nebo EN... Spíše nevidím moc důvod používat tak starou verzi, však i ve Windows je novější

Office 2003 jsou celkem unikátní, také je stále používám na Windows 7 mašinách. Díky Compatibility packu se dají otevírat i .docx , .xlsx , .pptx , ... soubory a pracuje se na nich mnohem lépe než na dnešních s ribbon rozhraní .
Chápu, že by se měly používat aktuální, ale osobně jsou tyto stále na práci lepší.