» Poradna » Programy

Office a změnit cestu ukládání

Zdravím, měl bych dotaz.
Potřeboval bych na Office 2007 změnit cestu ukládání tak aby standartně nebyla Dokumenty které se nacházejí na disku C ale vždy aby to nabídlo možnost uložení na disk D tedy D:\Dokumenty. Nevíte někdo jak to nastavit? Děkuji.

Odpovědi na otázku

pre každý program musíš nastaviť zvlášť. spusť word.vľavo hore klikni na ikonu office potom možnosti programu-uložiť.vpravo si nastav path akú len chceš.tak isto to funguje na všetky aplikácie office2007

Super díky za radu!