» Poradna » Windows (a jiné OS)

Office a windows 10

Na přání známého sem mu do nbooku asus x550c nainstaloval upgrade w 10.Instalace proběhla OK, ale windows nejsou aktivní. Některé programy zmizely, to mi nevadí.Co mi vadí, že nefungují office 2007, které fungovaly ve w8.1 core verzi.Zkoušel sem nainstalovat off 2010, soubory se nakopírovali (nainstalovali),ale systém w 10 po spuštění třeba wordu hlásí, že word exe není v programech files. Chci se zeptat, zda to je tím, že w 10 nejsou aktivované? Má někdo podobnou špatnou zkušenost, že mu po upgradu w10 nefungují office? Podařilo se už někomu dodatečně aktivovat skvělý super systém w10?

Odpovědi na otázku

Aktivuj toslmgr.vbs /atoa potom udělej čistou instalaci (ta už se aktivuje sama) Tam ti už vše poběží (i Office).

přes cmd v režimu správce sem to zkoušel asi 30x,pořád to hlásí, že aktivace selhala.Nějaký jiný způsob, jak ty w10 aktivovat?Nechce se mi instalovat celý OS kompletně i s programy.

Zkoušej dál - třeba v noci, kdy to není tak přetížené, jednou to vyjde...

Já taky používám office 2007 (pirátský) na win 10 a fungujou naprosto bezproblému, aktivované to mám taky a stalo se to automaticky po upgradu. A v aktivaci to pravděpodobně taky nebude to s tím nemá nic společného.

Malík MS Office 2007 je plne funkčný pod aktivovaným(!) W10.Musíš mať k Office samozrejme tiež platnú licenciu.

Office 2007 funguji naprosto normalne. Podle popisu najaka spackana instalace. Pri upgrade pokud se provadi jak ma zustavaji vsechny aplikace.

Zpackaná instalace to být nemůže,neboť i jiným se w10 po ugradu neaktivovala.Stačí si zde na poradně dát vyhledat slovo aktivace.

Žasnu, zrovna tento balík mám vyzkoušen stejně jako verzi 13 a nejsou problémy, ani s aktivací OS, ani Office.

Po upgradu mi nejdou office 2016 - chce to novou instalaci, což je vtipné, protože instalační flešku už nemám.