» Poradna » Windows (a jiné OS)

Office 365 videohovor

Dobrý den prosim o radu. Mam nově nainstalované Windows 10. Dcera se přihlasí do Office 365 na školu a při videohovoru je obrazově naležato. Jde to prosím nějak přetočit? Děkuji za pomoc Jirka K.

Odpovědi na otázku

Zdravím jen detail je naležato vidět u učitele nebo u sebe u NB?

Dobrý den děkuji za reakci na můj dotaz. Zobrazuje naležato jak doma tak u učitele. Děkuji moc za radu. Jiří Krejčí

A co tzo je za zařízení? Nemáš kameru naležato? Nestačí ji prostě otočit nebo je to netebook a nejde to?

Je to notebook HP stream14

Matně si vzpomínám, že jsem se s něčím podobným v dávné minulosti setkal.Obrácená kamera se týkala notebooku Asus mého známého ze Šumavy. Nevzpomínám si ani na přesnou značku toho noťasu. Jen vím, že šlo o Windows 7 a návrat do tovární zálohy(tovární nastavení) nebo čistá instalace systému.. Fakt už nevím. Jen si pamatuju, že měl známý problém s web kamerou.. Zkrátka obraz byl vzhůru nohama.. nebo obraz naležato.. To je v podstatě jedno, byl to prostě problém..Tak jsem si řekl, že se podíváme na web výrobce toho notebooku a podíváme se na ovladače.. Webka měl dva ovladače.. Co si pamatuju, tak pomohlo nainstalovat ovladač kamery s názvem CHICONY CAMERA DRIVER... a problém byl vyřešen.. Pokud jde tedy o notebook, podíval bych se na web výrobce noťasu a ovladače Napsat do Google přesné označení notebooku a k tomu připsat DRIVERS.. v mžiku vyjede několik odkazů a je zapotřebí vybrat ten správný odkaz, který se týká originálního webu výrobce notebooku.. Pokud se jedná o extra zakoupenou kameru ke stolnímu PC na monitor, nic mě nenapadá.. Taková kamera snad musí fachčit bez problémů.. Jednu takovou kameru máme doma na stolním PC(manželka)..no problem..