» Poradna » Programy

Office 2010 a 2013 - komprese obrázků v Úkolech

Ahoj,Začal jsem používat Úkoly na psaní poznámek a mj. i pro vkládání menších screenshotů.Zjistil jsem ale, že když vložím obrázek, tak při každém zavření (a uložení) úkolu se na tom obrázku provede komprese a to tak, že po pár uložení už jsou nečitelné i texty.viz příkad http://i.imgur.com/flMLvm5.jpg1. obrázek je nejstarší a každý další byl vložen po opětovném zavření a otevření Úkolu.Přijde mi to jako dost zásadní věc, která dělá (pro mě) Úkoly nepoužitelné.Povedlo se vám to někomu vyřešit?V Outlooku 2007 se to chová korektně, problém se vyskytuje na 2010 a 2013Děkuji

Odpovědi na otázku

Myslím si, že to vyřešit nejde, protože se vždy ukládá znova celý dokument a ne pouze změní v podstatě to ten celý dokument přepíše, takže si myslím že to nejde.

Hmmm, a že to v 2007 šlo :(

Ten byl dělaný trochu jinak a tam se tohle neprovádělo. Ale u Office 2010 a 2013 je to takhle. Smiř se s tím a nebo přejdi na office 2007.

čili MS zase něco vylepšil :( chjo ....Dělal jsem si dost poznámek k jednotlivým projektům a dneska jsem zjistil, že to je vše ztraceno. Díky Microsofte, za tohle chce platit?

Hm. tohle je jen pro jednoduchy ukolovac. To co ty chces resi OneNote - taktez soucast MS Office.Popravde nikdy by me ze tohle bude nekdo pouzivat ukladani obrazku k projektum. Ujete.

Samozřejmě nemyslím velký projetky, ale např úkol: update IOS na Cisco.Tak si to rozvrhnu, udělám si screehosty map, napíšu si příkazy. Nevím, proč bych na to měl používat OneNote. Navíc vše mám pak přístupný přes OWA i přes web.Jde o princip, jak to řešit jinak si samořejmě umím vymyslet sám.