» Poradna » Programy

Office 2010 - licence

Dobrý den,
potřeboval bych zálohovat licenci na office 2010 mám je telefonicky aktivované jedná se o Home & Student.

Jak to udělat? Nechci volat na podporu MS, bude to zase stát dost peněz.

Odpovědi na otázku

Nerozumím pojmu "zálohovat licenci".

Udělat to tak, abych si mohl svůj PC přeinstalovat a svojí licenci opět použít...

To mate jedno, ja zas nerozumim pojmu "stat dost penez" v kombinaci s bilou linkou 841xxxyyy.

tak což o to, tomu bych rozuměl - některé pokročilé a drahé softy umožňují při přeinstalování na jiný komp dočasně přesunout licenci na server výrobce softu - dočasně se deaktivuje - a po instalaci na druhém kompu se tam ta licence zase natáhne zpět. Už jsem tohle několikrát použil.Nicméně mám obavy, že Mrkvošrot Office tohle neumí a že pokud "se něco podělá" tak to budeš muset aktivovat znovu klasickým způsobem - většinou to ale jde přes net a žádné telefonění není třeba.

Na jiný ne, ale na ten samý, pokud ho člověk přeinstalovává, tak ano

Pokud je to na ten samý počítač, tak není třeba nic jiného, než internetová aktivace.

Advanced Tokens Manager, will help to make a complete and trusted backup of your activation data.
Microsoft imposes a limit of activations for each license online, using the program, you can activate offline number of times you want, and enjoy your Genuine Software