» Poradna » Programy

Office 2007 ve W8.1

Zdravím, chci se zeptat na radu. Mám w8.1 a office 2007, ale když chci otevřít dokument, tak ten se neotevře a word napíše hlášku že se vyskytly potíže při posílání příkazu programu.Ale pokud dokument otevřu přes tlačitko office ve wordu nebo exelu, tak šecko funguje.Zkusil sem spustit opravu office 2007, pak jsem to přeinstaloval a ani jedno nepomohlo.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

nastav Word.exe kompatibilitu pre W7 alebo WXP. Klikneš myšou na *.exe. - vlastnosti.

Tohle sem zkoušel už předtím. Teď sem zkusil to nastavit na XP,w8. Nepomohlo to.

Aktualizujte Office 2007 na SP3. Může to být způsobeno také nějakou aktualizací pro Windows 8.1. Já mám Office 2007 SP3 a Windows 8.1 bez dalších aktualizací a vše funguje OK.

zkusil sem a taky to nepomohlo.

V tom případě máte zřejmě nějaké pozůstatky v registrech po předchozích instalacích. Doporučuji odinstalovat stávající verzi Office, následně ručně vyčistit registry (před tím provést jejich zálohu) a znovu nainstalovat Office. Pokud si na věc netroufáte, nezbývá než celý systém obnovit bitovou zálohou z doby, kdy jste tam ještě neměl Office nainstalovány. Jestliže jste tuto zálohu nevytvořil a přesto chcete zajistit funkčnost Vašich Office přeinstalujte systém.

Na tom něco bude. Předtím tam byl office 2013. Sice sem ho odinstaloval ale stejnak nějaky zbytek zůstal. Zkusil sem ho najít v registru a pak sem informace o něm smazal. Ale asi je někde větší chyba, bo ho vidím v nainstalovaných programech,ale odinstalovat nejde. Sice z nabídky start zmizel,ale evidentně se toho moc nevyřešilo.

Bez důkladného vyčištění registru problém nezmizí. Pokud se Vám to nepodaří, čeká Vás obnova či nová instalace systému.

2007 na 8.1 nepatri, kdyz nechces OpenOffice, tak pouzivej online verzi:https://office.live.com/start/default.aspx

Každému toto řešení nevyhovuje. Mně by třeba na něm vadilo, že ve chvíli, kdy chci používat Office, musím mít přístup k internetu a také nutnost zřizování účtu u Microsoftu.

Bez účtu je to naprd.Teď používáš co???To není internet???

Používám již 7 roků Office 2007. K tomu, abych napsal pár řádků ve Wordu nepotřebuji používat internet a přihlašovat se u Microsoftu. Microsoft přece nemusí vědět o všem.

Na tech par radku ti pak staci i OpenOffice nebo jiny.

Ucet Microsoftu bude onedlho nutnosti stejne jako ucet google pro youtube a pod. Bez MS uctu si ani neaktivujes Windows od verze 10-12. Reseni mas spoustu, od koupi noveho office, cez pouzivani alternativ az po online verzi, muses pouzit i office od google. My sme v praci pouzivali Office 2003 a ted po prechodu vsichni lituji, ze nepresli na novsi verzi driv, cele formatovani se musi predelat ve vsech dokumentech.

Ano, přesně tak. Microsoft (a nejen on) chce šmírovat lidi průběžně. Pro uživatele, kteří si střeží své soukromí už nebudou nadále jeho produkty zajímavé a obrátí se na méně vlezlou konkurenci.

Proboha, ne aby Tě napadlo používat telefon. Natož mobil, když si střežíš soukromí. Odposlouchávají všechny,bacha na to. Pokud neděláš podvody, tak nevím o co GO.

Mluví z Vás nezkušenost. Ale to neznamená, že za několik desítek let nebudete opatrnější. Zdá se Vám, že kybernetické kriminality je málo?

A co by mě tak mohli ukrást,ten můj důchod??To by si moc nepomohli.

Proč tak složitě:http://www.fastimages.eu/Jak píše přede mnou...

Nepovedlo se,prostě se přihlas na OneDrive a vlevo nahoře klikni na čtverec složený z malých čtverečků.Tam najdeš všechno. PowerPoint lze stáhnout pro offline zvlášť.