» Poradna » Programy

Office 2003 Basic versus Office 97 - dokument Wordu nejde tisknout

Sekretářka napíše zápis z porady v W2003, a rozešle ho mailem po vedoucích. No a některým nejde pak vytisknout (1x Win95 a 2x Win98, vše s Office97), při pokusu o tisk Word zhavaruje a zavře se bez jakýkoliv chybový hlášky. Je jedno jestli je dokument uložen jako dokument Word2003 a nebo jako dokument Word9x-XP-2k-2003_RTF. Dělá to jen u třech lidí, ostatní problém nemají (byť na stejných SW konfiguracích). Dokonce i ten Office byl za poslední 3 roky na všech kompech instalovanej vždy stejně, včetně 1. a 2. opravnýho balíčku.Asi se nevyhnu odebrání O97, vyčištění a nové instalaci, ale štve mě to, že se musím zaobírat takovejhlema chybama, za který stejně může Billovo impérium.

Odpovědi na otázku

Ve Word2003 v nastavenich si nastav, ze se to ma ukladat ve formatu Word97

Nepomáhá. A nejde to tisknout jen na 3 kompech, ostatní jsou v pohodě.

V tom pripade se nabizi otazka zda to na nich neni rozesrane takrikajic globalne. To pak neni Billova chyba. Nepada na nich tisk nahodou u vseho?

Ne, jen u toho zápisu, jiný dokumenty nevaděj. Hledej však, co je divnýho v tom zápisu...Je použit pouze Times New Roman (normál, tučný, kurzíva, podtržený) a taky wordovská tabulka. Že by nějaká skrytá informace? V jinejch dokách taky bejvaj tabulky...