Odtrhly konektor ventilatoru - Asus K52D - co ted?

Ahoj, pri demontovani ventilatoru na notebooku Asus K52D, ktery patri pritelkyni, se mi bohuzel podarilo vytrhnout konektor, ktery spojuje ventilator se zakladni deskou - viz foto:http://ivan91.euweb.cz/1.jpghttp://ivan91.euweb.cz/2.jpgChci se zeptat, jakym zpusobem to mam opravit popr. kde to mam nechat opravit a kolik mam cekat, ze to bude priblizne stat? Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Odpovědi na otázku

Tak buď to prostě napájíš mikropájkou, nebo to někam zaneseš - dle creenu jsou to 4 kontakty, takže cenově je to podle toho, komu to doneseš... IT servisáci tohle většinou neopravují, staří ostřílení "paječi SMD" ti to opraví za dobrý slovo...

No potěš vidle, povedlo se ti vytrhnout konektor i s pájecími ploškami. Oprava nebude moc prča, z fotky není moc patrné, kolik jsi toho vlastně odtrhnul. Pokud dáš notebook do servisu, budou se snažit vyměnit celou desku a to by bylo dražší než je jeho současná hodnota. Promiň, ale při tvé šikovnosti to asi sám neopravíš, budeš muset sehnat někoho šikovného kdo se o to pokusí, ale počítej s tím, že výsledek bude dost nejistý pokud se vůbec oprava povede.

Někdo zdatný by mohl třeba opravář TV techniky.

Napis odkial si a mozno najdes niekoho blizko a opravi ti to.Opravit to pojde, s tak malými ploskami mam zkušenosti.Ak si z Brna a okolie nieje problem. Plosky pre konektor na bokoch su neposkodene (tie vecsie), takze sa konektor nemusi lepit.

Taky to tak vidím. Na 90% procent opravitelné. ☺

Jsem z Brna, slo by se teda nejak domluvit?

Napis mi na mail: tistaky@email.cz a nejak sa dohodneme.