» Poradna » Počítačové sítě

Odstranit Ask.com.

Potřebuji nahradit Ask.com za původní Seznam.cz. Děkuji.

Odpovědi na otázku

zakaž to ve firefoxu a odinstaluj,projed pc adwcleanerem,a pak malwarebytes-antimalware.Ask.com je shit,instaluje to svuj toolbar a změní dom.stránku.Nikdy neinstaluj takové kraviny a když něco instaluješ,tak se dívej,co zaškrtáváš.

On ti radí špatně smím se zeptát na jakem webovem prohližeči to chceš odstranit a nektrim to maš ?

To taky není úplně přesně. Musí ho odstranit přes Ovládací panely a pak ještě ze všech prohlížečů, včetně nepoužívaného IE. Ručně nebo některým ze skenerů. Už to tady taky několikrát je.

Na jakém místě?

Tak to udělej! Brání ti v tom snad něco?