» Poradna » Programy

Odstranenie zabezpecenia acsm

Dobry vecer, kupila som si knihu na google play, ale je zabepecena acsm. Viete mi, prosim, poradiť nejaký jednoduchy legalny program na odstranenie zabezpecenia? Dakujem

Odpovědi na otázku

Uvažuj: Z logiky věci takový program přece legální být nemůže...

Vážně myslíš, že ti tady bude někdo pomáhat krást? Kdyby na to byl nějaký jednoduchý program, tak by tam asi to zabezpečení nedávali, nemáš ten pocit :) A jinak je zcela irelevantní, jestli by program pro odstranění zabezpečení byl nebo nebyl legální, protože už samotné odstranění ochrany je nelegální a je úplně jedno, jak ho uděláš. Takže ne, s tím ti tady nikdo neporadí.

No, nevím jestli tohle může fungovat, myslím že tam budou mít nějaké drm, ale zkusit to můžeš: https://www.epubor.com/convert-acsm-to-epub.html

Ďakujem

Tvl vono to fakt fungovalo?! To tam teda mají vážně shitty drm