» Poradna » Notebooky

Odstránenie titulkov v skladbe a dodatočné odstránenie titulkov.

Dajú sa odstrániť titulky zo skladieb a dajú sa odstrániť titulky zo skladieb už nahratých? Ďakujem.Prosím,pošlite mi odpoved´nqa môj mail.Pekný deň.

Odpovědi na otázku

Ve skladbách titulky nejsou, pokud nemyslíš video. A na mail ti nikdo psát nebude.

A pokud je to video a nejsou to například samostatné titulky uvnitř MKV-kontejneru, kde by se dal vytvořit nový MKV soubor bez (vynucených) titulků, tak se odstraní velice těžko (rozmazáním a zatmavením místa, kde ty titulky byly).Pokud tě zajímá odpověď, napiš více podrobností.

Napis mu mejl, rekl to jasne, ne? :D

Pokiaľ tomu pýtajúci nerozumie, ani mejl to nezachráni.

To je jedno, stejne mu napis mejl. :D

Kdyby ten trouba ten email aspoň uvedl

AnoStačí přepnout tonicare na hodnotu 3, ale je potřeba dodržet pravidlo 4 úkloků.