» Poradna » Windows (a jiné OS)

Odstránenie konta Microsoft Windows 10

Zdravím, mám Windows 10 a prihlásil som sa cez konto Microsoft do obchodu. Po vypnutí a zapnutí Pc, po mne pýta heslo od Microsoft účtu. A chcel by som teda vymazať ten microsoft účet aby po mne nepýtalo heslo pri zapnutí pc. Ďakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Musis vytvorit lokalny ucet s pravami administratora a potom mozes ten MS ucet vymazat.Vsetko spravis v Ovladacom panely.

Samozrejme sa najskor musis prihlasit ako ten novo-vytvoreny lokalny ucet s pravami admina. Nemozes vymazat profil, ktory mas prave prihalseny, ze ano :)

Pustíš, přihlásíš se, pak skočíš do všechna nastavení, účty a tam si dáš zpět přihlásit se místním účtem.

Nemozem sa prihlasit do konta