» Poradna » Web a internet

Odstranění vyhledávače speedbit z mozilly firefox.

Nevite jak nebo čím odstranit speedbit z mozilly firefox? Obnovu jsem zkoušel ale nepomohlo to furt tam je.

Odpovědi na otázku

about:config

AdwCleaner

Díky všem speedbit je mrtev!!

Pokud máš s tímto problémy (viry / malware) tak si OS zálohuj, typicky AcronisTrueImage / DiscWizard (gratis u Seagate až do W8) nebo co používáš. Vždy nemusí být tak snadné obnovit OS po nákaze do původního stavu, antiviry to neumí.

Mám xpéčko a 10 let starej pc takze jsem zlatej důl pro viry :) Jakej program mě doporučíš??