» Poradna » Ostatní

Odstranění stránky about:blank

Dobrý den. Mám problém se stránkou about:blank, která se mi téměř vždy při otevírání do jiného okna sama zobrazí a s ní ještě nějaká další s reklamou.Stránka zůstává prázdná a v tom dalším okně jsou ty reklamy. Jde to normálně zavřít, ale otravuje to. Zkusil jsem adwcleaner, ale problém trvá. Kromě onoho zavírání oken to (doufám) nic jiného nedělá. Jak se toho zbavím? Stává se to v prohl.Maxthon.Mám W7 HP. Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

Prohledat a změnit nastavení prohlížeče. Adwcleaner se stránkou about:blank nic neudělá, protože to není škodlivá stránka, ale nová prázdná stránka. Abys ji viděl, musíš to mít někde v prohlížeči úmyslně nastavené. Buď prázdnou stránku máš nastavenou jako domovskou stránku, nebo jako výchozí možnost pro otevírání nového okna.

V prohlížeči je nastavena jako výchozí a jediná stránka seznam.cz.

pre FireFox -- about:config -- pozor, lahko popabres FFprelistovat a hladať -- napr.browser.startup.homepage;about:blankbrowser.newtab.url;about:newtabextensions.buenosearch.lastB;about:blank