» Poradna » Web a internet

Odstranění reklam v centrumu

Mám problém s aplikací pro odstanění reklam plus Mozile firefox ,při spuštění této aplikace nelze spustit vyhledávání a jenom hlásí Chyba zabezpečeného spojení protože nelze ověřit autenticitu přijatých dat,Prosím o rádu toto spojení jsem používal několik let a byl jsem spokojen ,Dík Míra

Odpovědi na otázku

Aplikace se zbav a dej si tam normální ublock

O jaké aplikaci je přesně řeč? Spuštěné běžné úklidové doplňky vyhledávání neomezují.

Mám stejný problém na W10, prohlížeč Edge. Používal jsem ABP a nyní zkouším uBlock Origi. Problém je stále stejný. Zapnu blokování reklam, nejde vyhledávání. Dělají to i Atlas a Volný / patří pod Centrum / ostatní stránky OK. Psal jsem na to také dotaz. Tech. podpora Centrum se k tomu staví zvláštně. Myslím, aniž je chci vinit, že provedli nějaké opatření, které brání blokování reklam.

A z čeho si myslíš že žijí. Chceš mít službu zadarmo? Souhlasil jsi s podmínkami! Tak tam budeš mít reklamy. A pakliže nebudeš respektovat podmínky, tak nebudeš mít službu.

AŽ BUDEŠ MÍT PŘIPOJENÍ K INTERNETU 1,2 Mbs a zjistíš, že s reklamou se to načítá o 45 sekund déle přijde ti to také otravné. Dále, proč je to navázané na funkčnost vyhledávače. Jediné čeho dosáhnou je, že přijdou o abonenty. Co se týče toho žití z reklam, četl jsem názor odborníka, že pokud reklamu neotevřu, stejně z toho příjem nemají. Pokud je toto uvedeno v podmínkách, jak píšeš, proč tech. podpora neřekne " ano udělali jsme úpravu, která brání blokování reklam ". Přejdu jinam a je to.

Nebudu. Vyhledavačů je hafo, takže se na Centrum a další blbce vykašlu a začnu používat jiný. A až to udělá většina naštvaných uživatelů, tak snad management dostane rozum, ale to už bude pozdě, protože ztratit klienta je snadné, zejména, když je dostupná konkurence, ale získat jej zpět je skoro nemožné. A nikdo mi nebude přikazovat, na co se na netu ,,musím" koukat!

Až všichni čtenáři budou používat blokovače, tak budeš čumět akorát do prázdné obrazovky, protože už nebude existovat žádný bezplatný poskytovatel... :D

Zas tak jednoduchý to není. Vyplivni to seno nebo co to máš v hubě a nepiš o něčem o čem víš kulový

Brzdi trochu ...

A v tom ses probudil s rukou v nočníku :D Máš pocit, že tvůrci obsahových je dělají jako charitu? :D To jsi opravdu silně naivní ;) Ne, dělají to pro prachy. Buď jim je dáš přímo formou placeného přístupu a nebo jim je dá místo tebe zadavatel reklamy za to, že na ně návštěvníci čumí a občas kliknou. Nebudou návštěvníci vidět reklamu a nekliknou na ni občas? Zadavatel nedá žádné peníze a provozovatel webu zavře krám a ty můžeš čumět do zdi :D Pokud tedy nemyslíš jako náhradní zdroj financí třeba prodej osobních údajů návštěvníků webu nebo těžbu kryptoměn na jejich počítačích ;) Takže nepiš o něčem, o čem víš kulový ;)

Neměl bych s reklamou problém, pokud by na stránce byly dvě až tři a v malém provedení. Jenže, když na Centrum vypnu blokování, zaberou mi reklamy 60% obrazovky. Celá stránka se ztratí v celoplošné reklamě fialové barvy KB, Alzy, VW, další velkoformátové jsou dvě až tři a další malé mezi textem. Samotný text je poté druhořadý. A to nemluvím o délce načítání stránky, které reklamy ovlivní. další problém je získávání informací o tom na kterých stránkách se pohybuju. Tento problém trvá na Centrum již měsíc a tak po několika letech pobytu na této stránce a slibech tech. pomoci odcházím jinam. Ať se jim daří.

aj mě to nejde, na centrum se vyser a používej google, duckgoduck, bing, seznam, yandex, yahoo ... je hromada vyhledavacu

Jasně, jde mi o princip. Spoustu let to funguje a najednou to, aniž se k tomu Centrum hlásí změní. Tech. podpora dělá, jako by nic. Napíšou, ať jim pošlu screen obrazovky a dále nic. No, je to jejich byznys.