» Poradna » Web a internet

Odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Jako spotřebitel mám právo odstoupit od smlouvy uzavřené na dálku přes telefon do 14 dnů bez udání důvodu. 14 dnů dávno uplynulo, ale službu jsem ještě nezačal využívat kvůli diletanství danné instituci. Mám ještě stále právo službu zrušit?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Jak to souvisí s tématem o poradenství o počítačích..???Dvakrát měř, jednou řež.. S tím tvým dotazem bych ses měl raději obrátit na odborníka, právníka. Na místní poradnu bych se rozhodně nespoléhal..

V prípade, ak boli objektívne porušené zmluvné podmienky opozičnou stranou a ty predmetné porušenie dokážeš preukázať, máš právo kedykoľvek odstúpiť od zmluvy. Nielen do lehoty 14-tich dní. Bližšie Obč.zákonník a Obch.zákon.