Odstínění

Ahoj, mám dotaz ohledně odstínění komponentů v notebooku(kvůli elektromagnetickému záření) - 1)jak dobře jsou odstíněný 2) nedávno mi ruply nervy a praštil jsem do klávesnice - mohlo to odstínění nějak narušit? Mám Toshibu Satellite L670-102. Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

A ty to rušení snad nějak pozoruješ?

Nemohlo elektromagnetické záření z poruchy v odstínění způsobit, že mu ruply nervy?

Na Vánoce jsou nejen vztahy, ale zejména nervy napjaté. Obávám se, že se přihlásil magor se zvoněním v uších, představami a rozervaným vnitřkem.

Odstínění lze provést velice jednoduše ve speciální komoře vypolstrované měkkým materiálem, které odstíní veškeré elektromagnetické záření. Takovou speciální komoru si ale nemůžeš sám vyrobit, do se můžeš dostat jen vlastním přičiněním. Zajdi do nejbližší psychiatrické léčebny, obleč se á la Dan Nekonečný, skákej tam před primářem na jedné noze, bubnuj á la Vlastík Plamínek a s naprosto vážnou tváří neustále dokola opakuj, že jsi Kolumbus co přijel vodovodem s využitím energie incestu ze světelného sloupu v Oslovicích Kdyby to nepomohlo, řekni, že trváš na tom, aby se Karolína Peake vrátila na ministerstvo obrany a že z hloubi duše miluješ vládu této země.

Copak, dělají se ti z toho elmag. záření mžitky před očima?

Notebook je odstíněný tak, aby včetně zdroje splňoval normy v kterémkoli z států, kam se přístroj dodává. Praštěním do klávesnice lze narušit jakýkoli notebook, Tos Satellite jako představitele plasťáků o to snadněji. Nedoporučuju testovat odolnost vícekrát.

Asi jako všem mně také nějak nedošlo, proč se na to ptáš, tak nám to trochu vysvětli.Jinak bych ti doporučil externí klávesnici.

Laptop odnes do servisu a zevrubne jim popis sve podezreni. Urcite ho daji do poradku. Mozna je to podobny pripad jako u jedne pani, ktera prijela do autoservisu s podezrenim, ze jeji automobil ridi mimozemstane.

Proč si to nenecháš až na Silvestra.Je to kvalitní dotaz,ale budou teprve vánoce.